Marketplanet z Microsoftem

Opublikowano: 28 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W ciągu najbliższego roku firma Microsoft zobowiązuje się do świadczenia usług informatycznych i konsultacyjnych oraz udzielania wsparcia technicznego na rzecz Otwartego Rynku Elektronicznego.

Microsoft przydzieli do współpracy z Marketplanet zespół specjalistów odpowiedzialnych za profesjonalną obsługę umowy. Administratorzy Marketplanet będą regularnie otrzymywać aktualne zestawy serwisowe do oprogramowania Microsoft oraz oprogramowanie Microsoft w wersjach testowych (tzw. wersje beta), a także najnowsze sterowniki do aplikacji i urządzeń zewnętrznych. W ramach umowy Microsoft będzie przekazywał informacje o swoich najnowszych rozwiązaniach technologicznych, które są niezbędne w pracy każdego programisty. Obie firmy mają nadzieję na bardzo udaną współpracę.

http://www.microsoft.com/poland
http://www.marketplanet.pl/

Sylwester KozakMarketplanet z Microsoftem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.