Materiały video w serwisach INTERIA.PL

Serwis Motoryzacja INTERIA.PL, najpopularniejszy według wyników Megapanel PBI / Gemius serwis o tematyce motoryzacyjnej w polskim Internecie, zapoczątkował nowy kierunek rozwoju serwisów informacyjnych portalu. Informacje serwisu zostały wzbogacone o materiały wideo.

Półmilionowej grupie osób odwiedzających serwis w multimedialnej formie zaprezentowane już zostały m.in.

BMW serii 3, Chrysler 300C touring i wersja produkcyjna bolidu Koenigsegg oznaczona symbolami CC 8S. Na stronach serwisu znalazła się też relacja wideo z sytuacji na krakowskich drogach po uderzeniu zimy. Od chwili obecnej do artykułów serwisu regularnie dodawane będą treści multimedialne. Wkrótce udostępnione zostaną m.in. relacje wideo z największego w Europie salonu motoryzacyjnego w Genewie.

Treści multimedialne regularnie wzbogacają również serwisy Fakty i Biznes portalu. Relacje wideo pojawią się także w serwisie Rozrywka, w którym ostatnio udostępniony został bogaty zbiór najnowszych teledysków muzycznych.

Według ostatnich dostępnychwyników badania Megapanel PBI / Gemius z października 2004 r. Serwis Motoryzacja portalu INTERIA.PL jest zdecydowanym liderem wśród polskich serwisów motoryzacyjnych. W ciągu miesiąca serwis odwiedziło ponad pół miliona osób, czyli kilkakrotnie więcej niż analogiczne serwisy sieci i największych polskich portali. Serwis motoryzacyjny INTERIA.PL wyprzedza swoich konkurentów nie tylko liczbą użytkowników, ale także w pozostałych kluczowych, uwzględnionych w badaniu kategoriach, takich jak czas spędzany przez użytkowników w serwisie i liczba odsłon.

Łącznie osoby odwiedzające serwis motoryzacyjny INTERIA.PL obejrzały ponad 6 milionów odsłon, spędzając na stronach serwisu średnio 11 minut 50 sekund.

http://motoryzacja.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top