Matrix.pl na giełdę

Opublikowano: 14 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Matrix.pl, producent i dostawca rozwiązań informatycznych, przedstawił decyzję podjętą przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy dotyczącą wprowadzenia akcji spółki do obrotu publicznego na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Matrix.pl jest dostawcą produktów informatycznych przeznaczonych zarówno dla sektora korporacyjnego, jak i dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Firma posiada kompetencje eksperckie w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta – zarówno systemów obsługujących firmę kompleksowo, jak i uzupełniających już istniejące u odbiorców rozwiązania.

Spółka ma stabilną sytuację finansową – odnotowuje stały wzrost przychodów oraz rokroczny dodatni wynik finansowy. Matrix.pl może także poszczycić się najwyższymi statusami partnerskimi i licznymi nagrodami, m.in. tytułem Partnera Roku 2002 IBM oraz statusem Microsoft Gold Certified Partner for Software Products.

http://www.matrix.pl

Sylwester KozakMatrix.pl na giełdę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.