mBank 007- nagrody dla płacących

Opublikowano: 7 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

mBank z okazji zbliżającej się drugiej rocznicy urodzin, umożliwia swoim Klientom wygranie atrakcyjnych nagród w promocji „mBank 007”.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które w okresie od 1 listopada do 31 grudnia br. będą dokonywać płatności bezgotówkowych kartami Visa mBanku.

W promocji „mBank 007” podstawową rolę odgrywa najwyższa wartość zakupów dokonywanych kartami mBanku – delfinkami. Najbardziej atrakcyjne nagrody czekają na posiadaczy delfinków ubezpieczonych w Pakiecie Bezpieczna Karta.

Dodatkowo w okresie dwóch miesięcy trwania Konkursu – każdego dnia – mBank będzie nagradzał dwie osoby, które dokonają zakupów kartami Visa mBanku o największej wartości oraz najwięcej razy. Na koniec listopada i grudnia br. zostanie wyłonionych dwóch kolejnych laureatów. Jedna osoba, która najczęściej korzystała ze swojej karty przez cały miesiąc – druga, która w tym czasie zrealizowała zakupy na największą kwotę.

Laureatem nagrody głównej promocji „mBank 007” – markowego kompletu narciarskiego – zostanie osoba, która w ciągu całego dwumiesięcznego konkursu dokona zakupów na największą kwotę. Wyróżnienia będą przyznawane na podstawie transakcji dokonanych kartami Visa mBanku, ubezpieczonymi w ramach Pakietu Bezpieczna Karta.

Pakiet Bezpieczna Karta to pierwsze ubezpieczenie oferowane przez bank wirtualny na polskim rynku, gwarantujące zabezpieczenie środków pieniężnych zgromadzonych na koncie (do sumy ubezpieczenia) po utracie karty oraz pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu. Karty Visa Electron w mBanku można ubezpieczyć dzwoniąc na mLinię lub przez Internet.

Konkurs „mBank 007” został zorganizowany wspólnie z Visa International, przy współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym Ergo Hestia SA.

http://www.cafe.mbank.com.pl/visa007/index.php

Sylwester KozakmBank 007- nagrody dla płacących

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.