mBank lajt bezpłatnie przez komórkę

Strona www.mbank.pl dostępna jest w wersji „lajt”, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, a  dzięki specjalnej promocji Klienci mBank mobile mogą korzystać z Internetu w komórce bezpłatnie.

Dla wszystkich użytkowników sieci mBank mobile przygotowano specjalną promocję „Internet za FREE”, czyli bezpłatny dostęp do internetu  przez telefon komórkowy. Dzięki usłudze można przesyłać i pobierać do 20 MB danych miesięcznie. Aktywacja usługi  jest całkowicie bezpłatna.

Aby skorzystać z pakietu „Internet za FREE” wystarczy raz na 30 dni aktywować usługę, wprowadzając na klawiaturze telefonu następujący kod *121*11*04# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Usługa dostępna jest jedynie na kartach SIM mBank mobile, zarówno w taryfie  mobile jak i MIX. Promocja trwa od 21 kwietnia br do 15 lipca br. Regulamin promocji znajduje się na stronach serwisu mBanku.

– Klienci mBanku to osoby aktywnie korzystające z nowinek technologicznych. Nie dziwi więc fakt że wiele z nich chce lub  korzysta z internetu za pomocą telefonów komórkowych. Uwzględniając te oczekiwania zaproponowaliśmy możliwość bezpłatnego korzystania z sieci w każdym miejscu za pomocą naszego operatora mBank mobile. Idąc dalej aby zwiększyć wygodę korzystania  „odchudziliśmy” nasz serwis informacyjny i udostępniliśmy go w wersji dedykowanej dla użytkowników telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych. Jest to niewątpliwie preludium do planowanych zmian w systemie transakcyjnym pod ich kątem – mówi Tomasz Lipiński, Naczelnik Wydziału Marketingu Internetowego i e-Commerce. Osoby, które uruchomią stronę mBanku w komórce zostaną automatycznie przekierowywane do „lżejszej” wersji serwisu – dodaje Tomasz Lipiński.

Na stronach mBank lajt dostępne są najważniejsze informacje o podstawowej ofercie mBanku, a także:
– aktualności
– wyszukiwarka bankomatów i wpłatomatów
– lokalizacje punktów sprzedaży mBanku: Centrów Finansowych i mKiosków

Dzięki stronie Klienci mogą również śledzić notowania giełdowe oraz funduszy inwestycyjnych, a także aktywnie korzystać z forum i blogu.

Lajt.mbank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top