mBank po raz kolejny wyróżniony

Opublikowano: 1 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

BRE Bank SA, otrzymał nagrodę w organizowanym po raz szósty przez pismo ComputerWorld konkursie „Lider Informatyki 2002” w kategorii finanse i bankowość, jako najlepiej zinformatyzowane przedsiębiorstwo w Polsce za swoje detaliczne projekty: mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce oraz MultiBank pierwszy w Polsce internetowy bank posiadający sieć placówek.

VI edycja konkursu organizowanego przez redakcję Computerworld zakończyła się 26 wrzesnia przyznaniem nagród w pięciu kategoriach. mBank oraz MultiBank zostały uhonorowane statuetką „Lidera Informatyki” za: doskonałe wprowadzenie wysokiej technologii do rozwiazań bankowych i wykorzystywanie jej w codziennej dzialalności.

Sylwester KozakmBank po raz kolejny wyróżniony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.