mBank przyjazny dla przedsiębiorców

mBank otrzymał Godło Promocyjne w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”.

Organizatorzy konkursu: Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Warszawski Instytut Bankowości, uzasadniając przyznanie tytułu wskazali, że jest to dowód aktywnej działalności mBanku na rzecz ułatwiania małym i średnim firmom dostępu do atrakcyjnej oferty produktowej.

mBank proponuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach. Od tradycyjnych rachunków, produkty mBanku – rachunek osobisty eKONTO oraz oszczędnościowy na żądanie eMAX różnią się znacznie wyższym oprocentowaniem, nieograniczonym dostępem do zgromadzonych środków za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji oraz bezpłatną kartą płatniczą VISA Electron do eKONTA.

Oferta mBanku dla małych i średnich przedsiębiorstw została przygotowana w oparciu o te same przejrzyste i atrakcyjne zasady – mBIZNES Konto to maksimum zysku, dzięki korzystnemu oprocentowaniu środków niezależnie od stanu salda (oprocentowanie efektywne – 5,12%) oraz brak opłat za otwarcie i prowadzenia rachunku.

mBIZNES MAX stanowi wspólnie z rachunkiem rozliczeniowym mBIZNES Konto (umożliwiającym m.in. wykonywanie bezprowizyjnych przelewów do ZUS i US oraz korzystanie z polecenia zapłaty i dopuszczalnego salda debetowego) atrakcyjną ofertę mBanku skierowaną do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub wykonujących wolne zawody.

W najbliższym czasie oferta mBanku dla przedsiębiorców zostanie rozszerzona o nowe instrumenty kredytowe, umożliwiające finansowanie działalności gospodarczej.

Obecnie, po 8 miesiącach od wdrożenia mBIZNES Konta procentuje ponad 21 tys. rachunków bieżących dla firm oraz blisko 1,5 tys. wysokooprocentowanych rachunków lokacyjnych mBIZNES MAX.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top