mBank uruchomił Supermarket Funduszy Inwestycyjnych

Opublikowano: 28 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank uruchomił pierwszy w Polsce, internetowy Supermarket Funduszy Inwestycyjnych.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja!

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych jest nierozłącznie związany z rachunkiem eKONTO, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup jednostek. Na eKONTO powracają też środki po umorzeniu jednostek. Ułatwia to wykonywanie transakcji, które są realizowane on-line w jednym miejscu, szybko i bezpiecznie. Dodatkowo środki finansowe, zdeponowane na eKONCIE są wysoko oprocentowane.

Do głównych zalet Supermarketu należą m.in.:
minimalny poziom opłat i prowizji, programowa rezygnacja z opłat ponoszonych przez Klientów przy nabyciu i umorzeniu jednostek,
przejrzysty i pełny zakres informacji dotyczących inwestowania w jednostki funduszy,
specjalny serwis www zwierający codzienne, aktualne ceny jednostek

http://www.fundusze.mbank.com.pl

Sylwester KozakmBank uruchomił Supermarket Funduszy Inwestycyjnych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.