mBank z nową inicjatywą dla startupów

Opublikowano: 17 listopada 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank zaprasza wszystkie startupy do udziału w konkursie mBank StartUP Challenge. Nagrodą jest wyjazd na program akcelaracyjny w Tel Avivie.

mbankProgram akceleracyjny to niepowtarzalna okazja na rozwinięcie biznesu i znalezienie międzynarodowych inwestorów. Dla początkującego przedsiębiorcy taki wyjazd to ogromna szansa, która może pomóc bardziej niż konkretne pieniądze. Zwycięzca konkursu od razu ma też szansę na zdobycie klienta. Jeżeli pomysł okaże się innowacyjny będziemy chcieli wdrożyć go w mBanku – powiedziała Bogna Antosiak, menadżer w departamencie małych i średnich firm w mBanku.

Do 26 listopada br., organizatorzy konkursu – Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz mBank – wybiorą pięć najlepszych propozycji, które zostaną zaprezentowane podczas gali finałowej konkursu.

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 22 listopada poprzez stronę mkonkurs.blpoland.com

Sylwester KozakmBank z nową inicjatywą dla startupów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.