McAfee SiteAdvisor oceni poziom zagrożenia

Program McAfee SiteAdvisor automatycznie ocenia poziom zagrożenia wiążący się z najczęściej wykonywanymi czynnościami w Internecie jak: przeglądanie stron www, pobieranie plików, podawanie adresu e-mail celem rejestracji produktu, dostępu do usług i społeczności internetowych, bądź subskrypcji newsletterów.

•    Strony www są weryfikowane pod kątem obecności wyskakujących okienek reklamowych, ataków na przeglądarki oraz innych nieuczciwych praktyk
•    Pobierane pliki są testowane pod kątem obecności wirusów, oprogramowania typu adware, spyware i innych niechcianych programów
•    Formularze są wypełniane przy użyciu jednorazowego adresu e-mail, zatem rozmiar oraz groźba spamu z przychodzącej poczty może zostać oszacowana
•    Odzew ze strony internautów, właścicieli witryn oraz analizy dokonywane przez zespół SiteAdvisor sprawiają, że automatyczna ochrona zapewniana przez narzędzie McAfee staje się coraz bardziej skuteczna.

Właściciele stron www, którzy zakwestionują notę przyznaną ich stronie przez narzędzie SiteAdvisor, mogą zostawić swój komentarz pod adresem: http://www.siteadvisor.com/feedback.html, gdzie każdy wpis jest weryfikowany przez specjalistów zajmujących się nadawaniem oznaczeń.
Zespół SiteAdvisor dokłada wszelkich starań, aby proces weryfikacji wszystkich zażaleń rozpoczął się w ciągu dnia roboczego od ich otrzymania. Proces ten może się jednak wydłużyć, w zależności od stopnia złożoności problemu. Specjaliści z SiteAdvisor pozostają w ciągłym kontakcie z właścicielem strony oraz dokładnie wyjaśniają mu proces weryfikacji oznaczenia po jego zakończeniu.

Specjaliści SiteAdvisor dążą do zwiększania poziomu bezpieczeństwa stron www. Narzędzie McAfee weryfikuje witryny wielokrotnie w miarę upływu czasu, dlatego podejrzane strony www mają szansę poprawić przyznaną ocenę. Oznaczenia nadawane przez SiteAdvisor nie zmieniają się z dnia na dzień, a  jedynym sposobem ich zmiany jest stałe utrzymanie poziomu bezpieczeństwa strony.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top