McAfee z neostradą

Każdy klient, który kupi teraz neostradę tp lub przedłuży umowę na korzystanie z tej usługi przez cały czas trwania umowy bezpłatnie będzie korzystał z pakietu oprogramowania antywirusowego McAfee. To kolejne, po wprowadzonej ostatnio bezpłatnej usłudze Bezpieczny Dostęp, działanie zwiększające bezpieczeństwo użytkowników neostrady tp.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci, którzy w czasie jej trwania podpiszą umowę czasową (12, 24 lub 36 miesięcy) na korzystanie z neostrady tp w opcjach: 256, 512, 1024, 2048 lub 6144.

Pakiet oprogramowania zabezpieczającego McAfee obejmuje: zaporę sieciową, ochronę antyszpiegowską, zabezpieczenie przed fałszywymi witrynami służącymi do kradzieży tożsamości użytkowników, ochronę przed spamem, niechcianymi i fałszywymi wiadomościami email, zabezpieczenie przeglądarki stron WWW, wykrywanie i eliminację wirusów – w tym programów typu rootkit, a także ukrywanie tożsamości użytkownika w internecie, co powoduje komputer niewidzialny dla hakerów.

Pobranie i instalacja pakietu antywirusowego jest dostępna po 10 dniach od złożenia zamówienia neostrady lub podpisania aneksu. Wszyscy klienci otrzymują instrukcję instalacji oprogramowania McAfee.

W nowej ofercie promocyjnej TP zmienia zasady rozliczeń neostrady oferując stałą cenę abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top