mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy

Porównywarka cen Ceneo wprowadziła swoją wersję komórkową. Serwis mobilny mCeneo umożliwia porównywanie 2 milionów cen produktów w ponad 700 sklepach internetowych bez konieczności korzystania z komputera – wystarczy telefon komórkowy z aktywną usługą WAP.
mCeneo to praktyczne narzędzie, przydatne wszystkim kupującym, pozwala bowiem na szybkie zweryfikowanie informacji o produkcie i jego cenie tuż przed podjęciem decyzji o zakupie. Dzięki mobilnej porównywarce cen można szybko skonfrontować ofertę tradycyjnego sklepu z tą, którą oferują sklepy internetowe i podjąć decyzję, gdzie ostatecznie dokona się zakupu.

mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy 1

„Dostęp do serwisu uzyskuje się poprzez wpisanie w przeglądarce swojej komórki adresu mceneo.pl, pod którym znajduje sie okno wyszukiwarki, w które należy wpisać nazwę interesującego nas produktu. Efektem wyszukiwania są informacje o produkcie wraz z listą oferujących go sklepów. mCeneo umożliwia także bezpośredni kontakt telefoniczny ze sklepem, którego oferta spełni nasze oczekiwania – klient może od razu zadzwonić do sprzedawcy i dopytać o szczegóły lub po prostu złożyć zamówienie” – objaśnia zasady działania mobilnego serwisu Łukasz Zych, członek zarządu Ceneo.pl.

Mobilna wersja Ceneo umożliwia dostęp do 600-tysięcznej bazy produktów 24 h/dobę, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i wiarygodna informacja o cenach.

mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy 2

Korzystanie z mCeneo jest bezpłatne i dostępne z każdego telefonu komórkowego posiadającego aktywną usługę WAP (dostęp do internetu). Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to standardowa opłata naliczana przez operatora sieci za korzystanie z Internetu.

www.mceneo.pl


zobacz też: Wakacyjne nowości w porównywarkach cen
zobacz też: Pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top