mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy

Porównywarka cen Ceneo wprowadziła swoją wersję komórkową. Serwis mobilny mCeneo umożliwia porównywanie 2 milionów cen produktów w ponad 700 sklepach internetowych bez konieczności korzystania z komputera – wystarczy telefon komórkowy z aktywną usługą WAP.
mCeneo to praktyczne narzędzie, przydatne wszystkim kupującym, pozwala bowiem na szybkie zweryfikowanie informacji o produkcie i jego cenie tuż przed podjęciem decyzji o zakupie. Dzięki mobilnej porównywarce cen można szybko skonfrontować ofertę tradycyjnego sklepu z tą, którą oferują sklepy internetowe i podjąć decyzję, gdzie ostatecznie dokona się zakupu.

mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy 1

„Dostęp do serwisu uzyskuje się poprzez wpisanie w przeglądarce swojej komórki adresu mceneo.pl, pod którym znajduje sie okno wyszukiwarki, w które należy wpisać nazwę interesującego nas produktu. Efektem wyszukiwania są informacje o produkcie wraz z listą oferujących go sklepów. mCeneo umożliwia także bezpośredni kontakt telefoniczny ze sklepem, którego oferta spełni nasze oczekiwania – klient może od razu zadzwonić do sprzedawcy i dopytać o szczegóły lub po prostu złożyć zamówienie” – objaśnia zasady działania mobilnego serwisu Łukasz Zych, członek zarządu Ceneo.pl.

Mobilna wersja Ceneo umożliwia dostęp do 600-tysięcznej bazy produktów 24 h/dobę, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i wiarygodna informacja o cenach.

mCeneo.pl – porównuje ceny przez telefon komórkowy 2

Korzystanie z mCeneo jest bezpłatne i dostępne z każdego telefonu komórkowego posiadającego aktywną usługę WAP (dostęp do internetu). Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to standardowa opłata naliczana przez operatora sieci za korzystanie z Internetu.

www.mceneo.pl


zobacz też: Wakacyjne nowości w porównywarkach cen
zobacz też: Pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry