MCI inwestuje we Frisco.pl

MCI konsekwentnie powiększa portfel spółek e-commerce, najnowsza inwestycja Helix Vantures Partners to Frisco.pl.

Fundusz Helix Ventures Partners, zarządzany przez MCI Management zainwestował we Frisco.pl, firmę zajmującą się sprzedażą – z dostawą do domu – produktów spożywczych i domowego użytku na terenie aglomeracji warszawskiej.

Frisco.pl powstało w 2006 r, spółka posiada nowoczesne centrum kompletacji i zaawansowany system obsługi zamówień oraz własną flotę transportową. Swoim zasięgiem obejmuje Warszawę oraz okolice, oferuje też możliwość dostawy na terenie reszty kraju.
MCI inwestuje we Frisco.pl 1

Frisco.pl jest liderem polskiego rynku e-grocery i największym graczem typu pure-player. Wzorzec dla spółki stanowi MCI inwestuje we Frisco.pl 2notowane na giełdzie w Londynie Ocado, obsługujące terytorialnie 70% gospodarstw domowych w Anglii. Frisco wyznacza w Polsce standardy jakościowe obsługi klienta, notując nieosiągalne dla konkurencji wskaźniki. Dzięki wsparciu funduszy spółka zamierza powiększyć swoją działalność w obszarze aglomeracji warszawskiej oraz w perspektywie 2-3 lat rozpocząć ekspansję ogólnokrajową. – powiedział Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management SA.

W ciągu najbliższych lat spółka planuje wykorzystać doświadczenia zdobyte na rynku warszawskim, rozwijając działalność w innych polskich miastach.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry