Michał Lach wśród finalistów konkursu Przedsiębiorca Roku 2009

Michał Lach, twórca i przewodniczący rady nadzorczej K2 wśród finalistów siódmej, polskiej edycji konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2009.

Ernst & Young Przedsiębiorca Roku jest konkursem osobowości, a nie firm. Jury podejmuje decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy w oparciu o takie kryteria, jak przedsiębiorczość, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami i najbliższym otoczeniem oraz wyniki finansowe. Analizując wszystkie dane, informacje i liczby, członkowie Jury nie tracą z oczu człowieka, dążą do poznania jego osobowości. Polski zwycięzca konkursu będzie reprezentował nasz kraj podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo, wiosną przyszłego roku.

Ernst & Young Przedsiębiorca Roku to jedyna tej skali (ponad 10 000 kandydatów), międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych na świecie przedsiębiorców. Konkurs jest organizowany od 1986 roku. Uczestniczy w nim ponad 50 państw. W Ameryce – gdzie narodziła się idea konkursu – program ten określany jest mianem biznesowych Oskarów. W Polsce konkurs organizowany jest już po raz siódmy. Gala Finałowa konkursu, która odbędzie się w sobotę, 28 listopada w Warszawie, będzie transmitowana przez TVN24 i TVN CNBC Biznes. Wtedy też poznamy nazwiska laureatów konkursu – zwycięzców w poszczególnych kategoriach: Produkcja, Usługi, Nowy Biznes oraz nazwisko zdobywcy tytułu “Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2009”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry