Michał Lehmann inwestuje w innowacyjne projekty

SpeedUp Group to nowe przedsięwzięcie, na którym skoncentrował swoje siły Michał Lehmann. Fundusz inwestycyjny, w którym Lehmann jest Partnerem Zarządzającym inwestuje w przedsiębiorstwa prowadzące innowacyjne projekty w zakresie nowych technologii.
„Jesteśmy instytucją, która pozycjonuje się dokładnie pomiędzy aniołami biznesu i funduszami Venture Capital, które finansują bardziej dojrzałe biznesy. Daje nam to z jednej strony elastyczność, a z drugiej pozwala w sposób profesjonalny oceniać projekty w oparciu o obiektywne kryteria.  W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeanalizowaliśmy  80 prezentacji innowacyjnych projektów, a w 4 przypadkach rozpoczęliśmy procedury inwestycyjne.” – powiedział Michał Lehmann, Partner Zarządzajmy SpeedUp Group.

SpeedUp prowadzi inwestycje w obszarze IT angażując się w projekty w początkowej fazie ich rozwoju (seed i start-up). Projekty realizowane przez SpeedUp Group finansowane są z kapitału własnego założycieli oraz z zewnętrznych źródeł dofinansowania m.in. z Funduszy Europejskich. W projekt SpeedUp zaangażowani są również: Piotr Mularewicz i Bartłomiej Gola.

Michał Lehmann jest współtwórcą agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska.

www.speedupgroup.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry