Microsoft nowym członkiem programu Citrix Business Alliance

Firma Microsoft została nowym członkiem programu Citrix Business Alliance™ (CBA). W rezultacie współpracy w ramach programu CBA, Microsoft wspólnie z firmą Citrix, światowym liderem w dziedzinie oprogramowania i usług dla serwerów aplikacji oraz oprogramowania dla portali, będzie dostarczać swoim klientom zaawansowane rozwiązania oparte na aplikacjach serwerowych. Program Citrix Business Alliance jest koalicją wiodących na rynku firm z różnych dziedzin branży informatycznej, wykorzystujących rozwiązania firmy Citrix w celu rozwijania i zwiększenia efektywności korporacyjnych rozwiązań informatycznych, opartych na serwerze.

“Członkostwo w programie CBA formalizuje naszą długoterminową współpracę i stanowi podstawę do rozszerzenia dalszych wspólnych działań dotyczących rozwiązań wykorzystujących platformy serwerowe dla przedsiębiorstw Windows 2000 oraz. .NET,” powiedział Charles Stevens, wiceprezes ds. współpracy z partnerami firmy Microsoft. „Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą Citrix i postrzegamy ją jako wiodącego dostawcę systemów, które rozwiązują problemy z dostępem do krytycznych aplikacji biznesowych wśród naszych klientów.”

“Zawsze koncentrowaliśmy się na rozbudowywaniu możliwości platform firmy Microsoft,” powiedział David Jones, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju korporacyjnego firmy Citrix. “Jesteśmy zaszczyceni mogąc kontynuować działania w tym właśnie kierunku, zwłaszcza, że firma Microsoft rozwija swoje produkty serwerowe .NET.”

Uczestnictwo w programie CBA pozwala jego członkom uzyskać dostęp do produktów firmy Citrix, w celu prowadzenia testów kompatybilności z oprogramowaniem serwerowym CitrixŽ MetaFrameŽ, stwarza nowe możliwości współpracy z innymi dostawcami rozwiązań firmy Citrix, umożliwia dostęp do wspólnych programów marketingowych i zwiększa zakres wsparcia technicznego udzielanego przez producenta.

http://www.citrix.de/partner&allianzen
http://www.eu.microsoft.com/germany/ms/net-server/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top