Microsoft podał ceny Surface [wideo]

Opublikowano: 17 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Microsoft przedstawiła ceny tabletu Surface, który zadebiutować ma a rynku 26 października. Zapowiada się ciekawa rywalizacja z iPadem firmy Apple.

Tablet Surface zaprezentowany został w czerwcu tego roku. Najciekawsze jest jego „opakowanie”. Urządzenie posiada specjalne magnetyczne etui skrywające dotykową klawiaturę i gładzik.

Surface dostępny będzie w trzech wersjach:

  • z 32 GB przestrzeni na dane, ale bez dołączonej klawiatury za 499 dolarów;
  • 32 GB z klawiaturą za 599 dolarów;
  • z 64 GB przestrzeni i klawiaturą za 699 dolarów.

Wraz z premierą, która zaplanowana jest na 26 października, dostępne będą również akcesoria – w tym klawiatura w różnych kolorach, która kosztować będzie 119,99 dolarów.

Microsoft podał ceny Surface [wideo] 1

Microsoft zdecydował się na cenową konkurencję z iPadem firmy Apple – najtańszy model tego tabletu również kosztuje 499 dolarów. Sytuacja może się jednak zmienić już 23 października – to wtedy odbędzie się konferencja prasowa Apple, na której zaprezentowany ma być iPad mini.

Ukazała się także pierwsza reklama telewizyjna tabletu Surface. Przypomnijmy, że dwa dni temu ukazała się też reklama systemu Windows 8.

http://www.youtube.com/watch?v=8mSckyoAMHg&feature=player_embedded

Dawid ZarazińskiMicrosoft podał ceny Surface [wideo]

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.