Microsoft sprzedał 40 mln licencji Windows 8

Podczas Credit Suisse 2012 Annual Technology Conference firma Microsoft poinformowała, że sprzedała 40 mln licencji swego najnowszego systemu operacyjnego, Windows 8.

Od premiery Windows 8 minął właśnie miesiąc i sprzedaż 40 mln kopii tego systemu każe przypuszczać, że pobity zostanie wynik Windows 7 – sprzedaż tego ostatniego po dwóch miesiącach od premiery wynosiła 60 mln kopii.

Informacja o sprzedaży 40 mln licencji Windows 8 zbiega się z niedawną wiadomością o zakupie przez użytkowników Windows 7 4 mln uaktualnień do systemu Windows 8.

Microsoft sprzedał 40 mln licencji Windows 8 1

Takie wyniki sprzedażowe były możliwe poprzez szeroką akcję marketingową oraz specjalne promocje cenowe dla uaktualniających swój system operacyjny do najnowszej wersji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry