Mieszko wybrał System21

ZPC Mieszko – znany producent z branży cukierniczej – podpisał kontrakt na wdrożenie pakietu oprogramowania ERP firmy GEAC. Pakiet składa się z Systemu21 obejmującego finanse, dystrybucję, produkcję oraz narzędzia klasy MIS – Active Reporter. Umowa obejmuje również dostawę sprzętu – IBM’owskiej platformy eServer iSeries (dawniej zwanej AS400).

Prezes ZPC Mieszko Tomasz Gajdziński powiedział: „Wybraliśmy System21 firmy GEAC gdyż w największym stopniu dopasowany jest do profilu naszej działalności. Jest to rozwiązanie sprawdzone w branży spożywczej a dobre referencje użytkowników utwierdziły nas w przekonaniu o wysokich kompetencjach zespołu wdrożeniowego GEAC.”

Kontrakt na dostawę i wdrożenie Systemu21 został podpisany 26 czerwca. Umowa wdrożeniowa zakłada uruchomienie całego pakietu z dniem 1 stycznia 2003 r.

Po podpisaniu kontraktu przez Firmę Roleski jest to kolejne wdrożenie w branży spożywczej. Obok wspomnianych firm użytkownikami Systemu21 są do tej pory LWWG Polmos Zielona Góra (Lider Informatyki 2000) Lubella S.A. (wyróżniona w konkursie Lider Informatyki), Zakłady Mięsne Sokołów, Zakłady Przemysłu Cukierniczego Wawel oraz znany producent branży spożywczej z Sochaczewa.

http://www.geac.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry