Milion dla najlepszego – już tylko miesiąc!

zanox wraz z niemieckim funduszem venture capital – Corporate Finance Partners – ogłosili konkurs na najlepszy projekt internetowy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia 2008!
Nagrodą główną w konkursie jest milion Euro, które zostanie przeznaczone na dofinansowanie rozwoju zwycięskiego pomysłu. Projekty, które mają największe szanse na wygranie powinny bazować na idei WEB 2.0, wykorzystywać jej narzędzia – np. widgety, a także produkty i usługi zanox. Zgłoszenia należy przesłać do końca sierpnia 2008. Udział w projekcie mogą wziąć zarówno działające już firmy, jak i osoby fizyczne – programiści lub start upy – nie prowadzące działalności gospodarczej.

Na początku września 2008, dwudziestu autorów najlepszych pomysłów zostanie poproszonych o przesłanie biznes planów projektów do 5 października 2008. Dziesiątka najlepszych otrzyma zaproszenie na finał, który odbędzie się 24 października 2008 w Berlinie. Podczas finałowej rozgrywki, każdy z zaproszonych będzie miał 15 minut, aby przekonać członków jury do swojego pomysłu. Zwycięzca zostanie ogłoszony tego samego dnia wieczorem, podczas uroczystej gali.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top