Milion dla najlepszego – już tylko miesiąc!

Opublikowano: 24 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

zanox wraz z niemieckim funduszem venture capital – Corporate Finance Partners – ogłosili konkurs na najlepszy projekt internetowy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia 2008!
Nagrodą główną w konkursie jest milion Euro, które zostanie przeznaczone na dofinansowanie rozwoju zwycięskiego pomysłu. Projekty, które mają największe szanse na wygranie powinny bazować na idei WEB 2.0, wykorzystywać jej narzędzia – np. widgety, a także produkty i usługi zanox. Zgłoszenia należy przesłać do końca sierpnia 2008. Udział w projekcie mogą wziąć zarówno działające już firmy, jak i osoby fizyczne – programiści lub start upy – nie prowadzące działalności gospodarczej.

Na początku września 2008, dwudziestu autorów najlepszych pomysłów zostanie poproszonych o przesłanie biznes planów projektów do 5 października 2008. Dziesiątka najlepszych otrzyma zaproszenie na finał, który odbędzie się 24 października 2008 w Berlinie. Podczas finałowej rozgrywki, każdy z zaproszonych będzie miał 15 minut, aby przekonać członków jury do swojego pomysłu. Zwycięzca zostanie ogłoszony tego samego dnia wieczorem, podczas uroczystej gali.

Dawid ZarazińskiMilion dla najlepszego – już tylko miesiąc!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.