Milion Euro dla najlepszego start upu

zanox otworzył w Niemczech paneuropejski e-inkubator. Jego głównym zadaniem jest wsparcie młodych talentów z całej Europy działających w obszarze nowoczesnych technologii oraz e-marketingu. Dla najlepszego projektu przewidziano nagrodę w wysokości miliona Euro.
zanox otworzył właśnie w Berlinie ogólnoeuropejski, internetowy inkubator w ramach GAP (Global Alliance Partners) Kampusu.  W zamierzeniach projekt ma pełnić rolę centralnego punktu w Europie stymulującego rozwój poszczególnych przedsięwzięć w obszarze internetu, e-marketingu, jak i całej branży nowoczesnej technologii. Ma być także platformą wymiany myśli i nowatorskich pomysłów promującą przedsięwzięcia skutecznie monetyzujące internet.  Dzięki współpracy z technologicznymi i finansowymi partnerami z Doliny Krzemowej w USA, GAP Kampus będzie mógł promować także projekty o zasięgu globalnym.

Organizując GAP Kampus stworzyliśmy  doskonałe miejsce rozwoju dla uzdolnionych programistów, przedsiębiorców oraz innowatorów działających w obszarze innowacyjnych projektów e-marketingu – komentuje Thomas Hessler, założyciel i prezes zanox. Wierzę, że dzięki wsparciu naszemu oraz naszych partnerów wyłuskamy i wypromujemy wiele rewolucyjnych start upów – dodał Hessler.

W ramach projektu GAP Kampus, zanox ogłosił start konkursu na najlepszy e-projekt. Nagrodą główną jest milion Euro, które mają być przeznaczone na dofinansowanie rozwoju wybranego start upu. Projekty, które mają największe szanse na wygranie powinny bazować na idei WEB 2.0 i wykorzystywać jej narzędzia, takiej jak np. widgety. Zgłoszenia można przesyłać do końca sierpnia 2008 roku.

www.zanox.com/kampus

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry