Milion kodów promocyjnych w Kokos.pl

Kody, o jednostkowej wartości 40 zł, dostępne są w programie partnerskim serwisu oraz w sieci terminali BluePay. Promocja „+ 40 extra” trwa do 31 grudnia 2009 roku.

Trwająca promocja skierowana jest do uczestników Programu Partnerskiego serwisu, polecających usługi Kokos.pl oraz do osób doładowujących telefony pre-paid przy wykorzystaniu terminali firmy BluePay SA.

Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, osoba, która skorzysta z usług serwisu, na podstawie promocyjnego kodu (wydruk na kuponie z doładowaniem lub kod przesłany mailem, sms-em lub w linku) dokonując inwestycji lub zaciągając pożyczkę na dowolną kwotę otrzymuje pakiet promocyjnych punktów, które następnie można wykorzystać jako środki płatnicze w procesie weryfikacji danych. 4000 punktów – o wartości 40 zł, wpływa na konto Partnera w Programie Partnerskim lub na subkonto poleconego użytkownika w Kokos.pl.

W październiku serwis prowadził kampanię wizerunkową „Pociągnij z Kokosa” w TVN 24, TVN CNBC oraz TOK FM jako sponsor programów finansowych. Dodatkowe informacje o dostępnej przez cały miesiąc usłudze darmowej weryfikacji danych ukazały się na portalach Bankier.pl i Money.pl.

Kokos.pl sukcesywnie wdraża nowe funkcjonalności. W ostatnim czasie udostępniona została usługa subkonta oraz opcja promowania aukcji. Natomiast w ramach zakładki „moje konto” działa profil społecznościowy, który umożliwia udostępnianie danych kontaktowych z innych serwisów, takich jak: GG, Skype, Linkedin, GoldenLine, czy Facebook.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top