Ministerstwo Finansów – 80-te wdrożenie Koma HR

Koma S.A. , integrator systemów informatycznych i producent oprogramowania rozpoczęła 80-te wdrożenie swojego autorskiego systemu do zarządzania kapitałem ludzkim w jego najnowszej wersji: KOMA e-HR.

Wdrożenie w Ministerstwie Finansów będzie pierwszą implementacją KOMA e-HR w sektorze administracji publicznej. Do tej pory system pracował w firmach z różnych sektorów gospodarki, w szczególności w przemyśle (55%), energetyce (14%), handlu i usługach (19%) oraz pozostałych (12%).

Wdrożenie obejmie pełną funkcjonalność systemu KOMA e-HR, który zostanie sparametryzowany i dostosowany do struktury Ministerstwa. Wdrożona zostanie najnowsza wersja systemu oparta o architekturę trójwarstwową, która spełnia specyficzne i bardzo rygorystyczne wymagania Ministerstwa.

Niezwykle ważnym elementem jest również utrzymywanie wszelkiej dokumentacji kadrowej w wersji elektronicznej, dzięki możliwości umieszczania w bazie danych zeskanowanych dokumentów. Wdrożenie będzie trwało (zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem) 7 miesięcy, a jego zakończenie planowane jest na koniec listopada br.

System KOMA e-HR obsługiwał będzie 2300 osób zatrudnionych w Ministerstwie Finansów. W sumie autorski system Koma obsługuje już ponad 110 tys. pracowników.

“Zainteresowanie KOMA e-HR, najnowszą wersją naszej aplikacji do wspomagania zarządzania kapitałem ludzkim przerosło nasze oczekiwania. Przewidujemy, iż do końca 2004 roku lista wdrożeń KOMA e-HR powiększy się o kolejne 15 projektów co w znacznym stopniu przyczyni się do umocnienia Koma S.A. na pozycji jednego z liderów rynku tego typu oprogramowania ” – powiedział Piotr Krząkała, Dyrektor ds. Oprogramowania, Członek Zarządu Koma S.A.

Umowę z Ministerstwem Finansów podpisał Prokom Software S.A.

http://www.koma.com.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry