Mixmaster.pl w INTERIA.PL

Dział Muzyka portalu INTERIA.PL wzbogacił się o serwis Mixmaster, przeznaczony dla fanów szeroko pojętej muzyki klubowej i miłośników jazzu.

Na stronach Mixmaster.pl znaleźć można często aktualizowane wiadomości ze świata brzmień klubowych i jazzu, zapowiedzi imprez i koncertów mających się odbyć na terenie Polski oraz recenzje i opisy nowych wydawnictw muzycznych. Ponadto w serwisie udostępniona została obszerna baza wykonawców, zarówno tych najbardziej znanych, jak i dopiero debiutujących.

Dział ’Miejsca imprez’ jest przewodnikiem po polskich klubach, zawierającym ich adresy i kalendarium imprez na najbliższe miesiące. W działach 'Impreza tygodnia’, 'Płyta tygodnia’ i 'Artysta tygodnia’ co tydzień pojawia się wytypowana przez zespół redaktorów, propozycja najciekawszej imprezy, płyty i artysty.

Serwis Mixmaster redagowany jest przez trzyosobowy zespół, którego redaktorem naczelnym jest Hirek Wrona – DJ, dziennikarz, krytyk muzyczny, prezenter telewizyjny, na stałe związany z Programem 3 Polskiego Radia i Teleexpressem w TVP. W skład zespołu wchodzą także Dominik Bułaj – informatyk, z zamiłowania DJ i redaktor twórca serwisów muzycznych – oraz Hubert Augustyniak, dziennikarz Gazety Wyborczej i współpracownik Polskiego Radia Bis.

http://muzyka.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top