mKioski coraz bardziej dostępne

Opublikowano: 21 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank uruchomił nowy mKiosk w Centrum Handlowym Tesco we Wrocławiu.

Nowy mKiosk, podobnie jak poprzednie, wyposażony jest w:
Web Kiosk -2 samodzielne stanowiska internetowe
Dwa telefony podłączone bezpośrednio do call center
Stanowisko informacyjno-sprzedażowe

Korzystający z mKiosków mogą m.in. składać wnioski o karty płatnicze i kredytowe oraz zakładać rachunki. Mają oni również pełen dostęp do obsługi konta w mBanku przez Internet i mLinię. Dodatkowo mKiosk umożliwia użytkownikom bezpośrednią pomoc pracowników mBanku w zakresie informacji dotyczących oferty oraz procesu założenia rachunków. Doradca mBanku jest do dyspozycji Klientów w godzinach: 10.00-20.00 od poniedziałku do soboty oraz 10.00-18.00 w niedzielę. Na terenie Centrum Handlowego znajduje się również bankomat sieci Euronet, gdzie Klienci mBanku mogą bezprowizyjnie wypłacić gotówkę. Wkrótce zostanie zainstalowany także bankomat depozytowy, za pomocą którego możliwe jest wpłacanie środków na konta mBanku.

Obecnie w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Bytomiu, Radomiu, Poznaniu, Zabrzu, Częstochowie i Wrocławiu funkcjonuje 10 mKiosków. Do końca czerwca planowane jest uruchomienie kolejnych 4 placówek w stolicy, Łodzi, Stargardzie Szczecińskim i Gorzowie.

mBank rozwija sieć placówek w Centrach Handlowych, aby zaznaczyć swą obecność również w świecie rzeczywistym w celu zapewnienia Klientom jeszcze szerszej możliwości swobodnego zarządzania finansami.

http://www.mBank.com.pl

Sylwester KozakmKioski coraz bardziej dostępne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.