MMO w Onet.pl

Portal Onet.pl uruchomił platformę masowych gier sieciowych MMO (Massive Multiplayer Online Games). Ta coraz popularniejsza forma rozrywki on-line jest efektem współpracy Onet.pl z firmą Gameforge producentem gier MMO.

MMO to masowe gry sieciowe (Massive Multiplayer Online Games), w które jednocześnie może się bawić kilka tysięcy osób. Udostępnione przez firmę Gameforge gry są przeznaczone do zabawy w oknach najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Istotną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że tego typu gry są darmowe – aby rozpocząć zabawę wystarczy wejść na stronę gry i utworzyć konto. Gracze mają również możliwość wzbogacenia swojego konta o dodatkowe użyteczności.

Gry przeglądarkowe MMO nie mają dużych wymagań sprzętowych. Można się w nie bawić z dowolnego miejsca: z domu, z pracy, z kafejki internetowej, w podróży – mówi Robert Kowalski, Wydawca Serwisu Gry. Na platformie „Multigry (MMO)” każdy znajdzie coś dla siebie. Fani kosmicznych pojedynków powinni sięgnąć po „OGame” (www.ogame.onet.pl) – w tej grze zbudują wielką flotę wojenną, w razie potrzeby zawrą wielkie sojusze i wraz z przyjaciółmi wyruszą na wielką bitwę. „BiteFight” (www.bitefight.onet.pl) to gratka dla miłośników mrocznych opowieści o wilkołakach i wampirach. „BattleKnight” (www.battleknight.onet.pl) nawiązuje do średniowiecznych walk rycerskich – gracz może zostać Paladynem i stanąć po stronie dobra bądź zasłynąć jako zły Mroczny Rycerz. „MetalDamage” (www.metaldamage.onet.pl) to z kolei gra dla fanów motoryzacji – dodaje Kowalski.

Onet.pl został wyłącznym partnerem firmy Gameforge w Polsce. W efekcie współpracy wybrane gry zostały przeniesione na domeny Onet.pl, a odnośniki do gier można znaleźć w nowo uruchomionym serwisie „Multigry (MMO)”. Na stronie gry.onet.pl/mmo znalazły się również opisy i przewodniki po poszczególnych grach, galerie screenów, obowiązujące w nich zasady, regulaminy oraz zalety wzbogacania konta w grze.

Gry nadal będą prowadzone w oparciu o infrastrukturę i rozwiązania technologiczne Gameforge, a partnerstwo z Onet.pl – największym polskim portalem – pozwoli na przyciągnięcie do gier MMO rzeszy nowych użytkowników rozgrywek – mówi Klaas Kersting, CEO Gameforge Productions GmbH.

Dostarczanie użytkownikom wysokiej jakości rozrywki – obok informacji – to nasze priorytety. Współpraca z Gameforge zdecydowanie uatrakcyjni naszą ofertę, która – mamy nadzieję – spotka się z dużym zainteresowaniem naszych użytkowników – mówi Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl.

www. gry.onet.pl/mmo

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top