MMS-owy konkurs agencji Motive i MobiJOY! dla Siemensa

Z początkiem marca rozpoczęła się miesięczna kampania promująca telefon komórkowy Siemens SL65. Jej celem jest popularyzacja marki oraz wsparcie sprzedaży produktu. Stanowi jeden z etapów wprowadzenia na rynek polski modelu Siemens SL65.

W pracach nad MMS-owym konkursem fotograficznym, organizowanym w ramach kampanii reklamowej dla marki Siemens, brała udział agencja MobiJOY! Mobile Marketing. Za realizację i koordynację działań odpowiada Agencja Reklamowa Motive.

Organizowany w ramach kampanii konkurs fotograficzny to jedna z pierwszych akcji promocyjnych, które wykorzystują w tak dużym zakresie komunikację opartą na wiadomościach multimedialnych, tj. MMS-ach. Specjalnie powołana Komisja złożona ze specjalistów z branży fotograficznej wyłoni zwycięzców spośród uczestników, którzy w określonym czasie dokonają zakupu telefonu Siemens SL65 i prześlą w postaci wiadomości MMS wykonane przy jego pomocy fotografie lub krótkie filmy wideo. Prace muszą dotyczyć jednego z dwóch tematów: 'Szlachetna biel’ lub 'Czarny charakter’, które nawiązują do kolorystyki oferowanych telefonów Siemens SL65. Wśród podstawowych kryteriów branych pod uwagę przez Jurorów znajdują się: jakość pracy, zgodność z tematem oraz oryginalność. Główną nagrodą w konkursie – promocji telefonu SL65 w sieci mPunkt jest samochód marki Mini. Dodatkowo, Komisja wyłoni 100 osób, które otrzymają atrakcyjne bluzy.

Agencja marketingu mobilnego MobiJOY! odpowiedzialna jest za przygotowanie podstawowego kanału komunikacji tej kampanii – systemu mobilnego wykorzystującego MMS-y (wiadomości multimedialne) oraz bieżącą realizację promocji. Agencja Reklamowa Motive odpowiada natomiast za graficzną stronę działań, a także za prawidłowy przebieg całej kampanii.

Siemens SL65 jest już dostępny w sprzedaży w sieci mPunkt. Akcja promocyjna potrwa do 10 kwietnia 2005 roku.

http://www.siemens.pl/sl65

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top