Mobile Marketing dla studentów WSB

6 stycznia o godz. 12 w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu odbędzie się wykład otwarty na temat marketingu mobilnego, który wygłosi Jarosław Przybyła, dyrektor operacyjny MobiJOY!. Jest to pierwszy z serii zaplanowanych wykładów w ramach programu studenckiego 'Mobile Career Start-Up’, którego organizatorem jest agencja marketingu mobilnego MobiJOY! oraz integrator usług mobilnych, firma One-2-One. Wykład współorganizowany jest przy udziale Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej.

Wykład ’Zastosowanie telefonu komórkowego w działaniach marketingowych. Czy warto?’ odbędzie w Sali 205 CP w WSB w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka 5/7, skierowany jest do studentów i wszystkich zainteresowanych tematem mobile marketingu. Celem wykładu jest zapoznanie słuchaczy z zastosowaniem telefonu komórkowego w działaniach marketingowych. Temat wystąpienia związany jest z realizowanym od 29 listopada konkursem 'Mobile Career Start-Up’, który skierowany jest do studentów 3,4,5 roku studiów oraz tegorocznych absolwentów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy na temat: Komunikacja i marketing przez telefon komórkowy w 2010 r. Termin oddania gotowych prac upłynie 15 stycznia 2005.

Na stronie mobijoy.pl/career oraz one-2-one.pl/career znajdują się wszystkie informacje o konkursie. Zainteresowani uczestnicy mogą przeczytać regulamin konkursu, pobrać kwestionariusz zgłoszenia oraz na skrzynkę kontaktową wysłać pytania.

Patronami konkursu 'Mobile Career Start-Up’ są: Telewizja TV Biznes, Magazyn Gospodarki Elektronicznej e-Fakty, Studenckie radio AFERA, Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, Stowarzyszenie 'Studenci Dla Przedsiębiorczości’ SIFE Polska oraz portal supersms.pl. Współpracę medialną objął Magazyn Akademicki Eurostudent. Patronat naukowy sprawuje prof. dr hab. Józef Orczyk z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

http://www.mobijoy.pl/career

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top