Wszystko o mobile na TechCamp#14

Już 6 lutego w krakowskim klubie Lizard King zainteresowani nowymi technologiami spotkają się na 14. odcinku TechCampu. Ruszyła rejestracja.

Filozofia „mobile first” wkracza odważnie do każdego zakamarka naszego życia. Z pomocą naszych smartfonów już nie tylko kupujemy w sieci, sprawdzamy rozkłady jazdy czy płacimy w sklepie. Dzięki niewielkim czujnikom zwanym beaconami, niebawem telefon będzie naszym przewodnikiem na zakupach czy w czasie wizyty w muzeum. O tych i innych trendach mobilnych z perspektywy technologii, opowiedzą goście najbliższego TechCampu.

Techcamp #14 Mobile

Wśród prelegentów m.in. Krzysztof “Procek” Ścira, właściciel desi9n.pl tworzącej rozwiązania webowe m.in. dla Katedry UNESCO UJ, TS Wisły Kraków oraz Colliers International Poland. Na scenie TechCampu zaproszony ekspert rozstrzygnie, czy nadszedł już przełom w programowaniu mobilnych aplikacji hybrydowych.

Tego wieczoru głos zabiorą też sami uczestnicy. Po prezentacjach, w czasie open space podyskutować będzie można wspólnie o mobilnych wyzwaniach w bardziej kameralnych grupach.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. Aby wziąć udział w spotkaniu należy bezpłatnie się zarejestrować na techcamp14.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Unity wraz z Partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, FreshMail oraz Pracuj.pl. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry