Mobilna ipla na Windows Phone

Na Windows Phone Marketplace dostępna jest bezpłatna aplikacja mobilna ipla dla systemu Windows Phone7,  umożliwia ona oglądanie treści telewizyjnych w modelu VOD.

 

Użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone7, po pobraniu aplikacji mogą oglądać poprzez sieć WiFi lub 3G seriale telewizyjne, programy rozrywkowe, mecze i inne pozycje znane z Telewizji Polsat, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Play, Polsat Sport TV Puls, TV4 czy Polsat Cafe. W ofercie dostępnych jest kilka tysięcy materiałów wideo.

Interface aplikacji  został specjalnie zmieniony, aby spełnić zalecenia Microsoft. Dzięki temu zostanie zachowana intuicyjna nawigacja, do której  przyzwyczajeni są użytkownicy tego systemu.

Mobilna ipla na Windows Phone 1

Windows Phone to system ceniony za jakość i który ma szansę zdobyć wkrótce mocną pozycję na rynku mobilnym. Przewiduje się, że w tym roku osiągnie ponad sześcioprocentowy udział w rynku. Dostrzegamy obszary o dużym potencjale i dlatego zdecydowaliśmy się przygotować aplikację także na ten mobilny system operacyjny – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

Z aplikacji ipla korzystać mogą już właściciele smartfonów z systemami Android, iOS, Symbian, MeeGo i Windows Phone.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry