Mobilne emocje Champions League

Rozpoczęła się interaktywna zabawa „Wygraj ligę Mistrzów” przygotowana przez One-2-One Media Solutions. Za pomocą SMS-ów oraz Internetu czytelnicy Gazety Wyborczej mogą zostać wirtualnymi trenerami i managerami klubowych mistrzów Europy.
„Wygraj Ligę Mistrzów” to gra oparta na konkursie „Wygraj Ligę” – największym piłkarskim konkursie w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, „Wygraj Ligę Mistrzów” dotyczy rozgrywek „Champions League”, natomiast „Wygraj Ligę” to Orange Ekstraklasa.

Gra polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej, złożonej z piłkarzy biorących udział w Lidze Mistrzów. Osiągnięcia uczestnika konkursu zależą od wyników, jakie uzyskają wybrani przez niego zawodnicy w prawdziwych meczach ligowych.

Zagrać można w dwojaki sposób. albo przez Internet, albo przez SMS. Ta druga droga skierowana jest głównie do graczy, którzy nie mają dostępu do sieci.
Jeżeli gracz założy klub poprzez Internet, będzie mógł później, zarządzać nim także przez komórkę. I odwrotnie, zakładając klub przez telefon, ma wciąż możliwość zarządzania nim przez Internet.

Zwycięstwo w interaktywnej Lidzie Mistrzów daje wymierne korzyści finansowe, na poszczególnych etapach rozgrywek, m.in. w klasyfikacji Jesień i Wiosna, za zwycięstwo w fazie grupowej, w klasyfikacji kolejek. Na zakończenie konkursu najlepszy manager ma szansę zgarnąć 30 000 zł.

Rozwiązania interaktywne przygotowane przez One-2-One Media znakomicie sprawdzają się w sportowych grach portalu Sport.pl. Nasi internauci – fani piłki nożnej mogą przez cały czas być w grze. To dla nas ważny element, budujący lojalność z naszym portalem – powiedział Marek Wiatrak, szef redakcji Sport.pl

www.wlmistrzow.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top