Mobilnie dla aktywnych

Vobis proponuje rozwiązania, dzięki którym łączność z resztą świata jest możliwa z każdego miejsca i nawet w najcięższych warunkach. Uniwersalny smartfon, słuchawka bluetooth, dodatkowy akumulator czy radiotelefon o zasięgu do 6 kilometrów to sprzęt, który zagwarantuje stały i bezproblemowy kontakt.

nokia-5800jpegPostępujący rozwój technologiczny wymusza konieczność komunikowania się dosłownie w każdym miejscu i o każdej porze. Vobis przygotowała specjalną ofertę urządzeń, dzięki którym możliwe będzie stałe zachowywanie łączności ze światem. Nokia 5800 to wielofunkcyjny smartfon, który posiada 8GB pamięci (dzięki karcie microSD) oraz zaopatrzony jest w zaawansowane opcje dźwiękowe: rozbudowany odtwarzacz muzyczny, standardowe wejście słuchawkowe oraz wbudowane głośniki stereo. Bardzo duży, panoramiczny, dotykowy ekran o przekątnej 2,9 cala, w połączeniu ze świetnej jakości dźwiękiem, pozwala na oglądanie teledysków czy filmów w jakości, jaką może się pochwalić tylko kilka dostępnych na rynku smartfonów.

Telefon posiada również aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z optyką Carl Zeiss. Dzięki wbudowanemu modemowi bez problemu połączymy się z Internetem, wyszukując dostępne sieci bezprzewodowe, a także skorzystamy z systemu GPRS. Rozmowę w trudnych warunkach znacząco ułatwi słuchawka bluetooth Nokia BH-800. Pozwala ona na prowadzenie rozmowy bez użycia rąk – na przykład podczas jazdy rowerem lub samochodem. A gdy telefon odmówi posłuszeństwa z powodu wyczerpania baterii, sytuację uratuje przenośny akumulator Nokia DC-11. Takie urządzenie warto mieć w plecaku czy torbie przy okazji każdej podróży – nigdy nie wiadomo, czy będą warunki do naładowania telefonu.

motorolaPodczas wakacyjnych wypraw niezwykle istotne jest mieć świadomość, że w każdej sytuacji jest możliwość nawiązania kontaktu z towarzyszami wyprawy.  Gdyby używać do tego telefonów, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami takiej kilkugodzinnej rozmowy, nie wspominając o możliwościach baterii. Dlatego planując górskie wędrówki czy gry terenowe, warto zaopatrzyć się w radiotelefon. Doskonałą propozycją jest zestaw Motorola TLKR T5. Te dwa radiotelefony posiadają specjalną funkcję VOX, która pozwala prowadzić rozmowę bez użycia rąk. Urządzenia są odporne na zachlapania, kurz i brud, a ich zasięg to 6 kilometrów. Pojemna i wydajna bateria niklowo – kadmowa zapewnia działanie na długie godziny.

Wszystkie urządzenia dostępne są w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl w cenach: Nokia 5800: 1299zł, Motorola TLKR T5: 329zł, Słuchawka bluetooth Nokia BH-800: 149zł, Przenośny akumulator Nokia DC-11: 209zł

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top