Mobilny morizon.pl

Wyszukiwarka Morizon.pl wkroczyła w świat urządzeń mobilnych udostępniając dedykowaną aplikację dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Aplikacja została uruchomiona jako odpowiedź na zainteresowanie rynku mobilnym dostępem do zasobów morizon.pl – od stycznia 2010 roku ruch w serwisie pochodzący z urządzeń mobilnych wzrósł 25-krotnie. Nowy produkt Morizona dedykowany jest osobom poszukującym nieruchomości i daje możliwość intuicyjnego przeszukiwania bazy serwisu, liczącej aktualnie blisko 900 tysięcy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości od osób prywatnych, deweloperów i biur nieruchomości. Korzystający z aplikacji mobilnej morizon.pl mogą dzięki niej wyszukiwać nieruchomości na mapie, tworzyć i współdzielić listy ulubionych ogłoszeń, szukać lokali za pomocą GPS czy też filtrować je po kilkunastu kryteriach doboru.

– Co ważne, projekt został zrealizowany w postaci aplikacji dedykowanej – podkreśla Bolesław Drapella, Prezes Zarządu Morizon S.A. – Dla użytkowników oznacza to dodatkowe funkcjonalności oraz znacznie łatwiejsze korzystanie w porównaniu z tradycyjną, wersją strony www, dostosowaną jedynie w wąskim zakresie do urządzeń mobilnych – dodaje Drapella.

Mobilny morizon.pl 1

Uruchomienie aplikacji mobilnej dla szukających nieruchomości, to również pierwszy punkt strategii w zakresie rynku mobilnego. Morizon S.A., jako spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (rynek NewConnect) realizuje tym samym obietnice dane inwestorom związane z rynkiem mobilnym.

Nowy produkt dostępny jest obecnie w wersji beta i przeznaczony dla urządzeń z systemem Android. W niedługim czasie Spółka planuje udostępnienie pełnej wersji, a także uruchomienie aplikacji dla użytkowników urządzeń z systemem iOS.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top