Modowy magazyn CH Klif na tablety

Centra Handlowe Klif Warszawa oraz Klif Gdynia we współpracy ze spółką Valkea Media przygotowały mobilną wersję Magazynu Mody Klif. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników iPadów i tabletów z systemem Android.

Dzięki zaawansowanej technologii, umożliwiającej idealne przeniesienie zawartości na format tabletów, każda strona jest czytelna, zdjęcia nie wymagają powiększenia, a treści prezentują się równie atrakcyjnie, jak standardowe wydanie – zapewnia wydawca magazynu.

Użytkownicy, którzy zdecydują się pobrać aplikację na swój tablet otrzymają reklamową gazetę o modzie, w której obok kilku tekstowych artykułów dominują materiały zdjęciowe (stylizacje, dodatki itp.) oraz reklamy partnerów CH Klif, podlinkowane do oficjalnych stron lub fanpage’ów danych marek.

Do wykonania aplikacji trudno mieć zastrzeżenia. Wydawca przygotował interaktywną publikację, która nie wnosi w kategorię może wiele nowego, ale z pewnością jest ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych modą i zakupami.

Producent aplikacji przygotował również dedykowane strony www, z których można dokonać instalacji, użytkownicy będą mogli dowiedzieć się z nich więcej na temat samej aplikacji. Zostały tam też podane odpowiedzi na ewentualne pytania techniczne oraz adresy mailowe dla osób, które mają problem z pobraniem programu czy jego obsługą lub chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty centrów handlowych Klif.

Aplikacja umożliwia bezpłatne pobieranie i przeglądanie elektronicznych edycji Magazynu Mody Klif. Dostępna jest w AppStore i Google Play.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry