Momail współpracuje z iPhone i Samsung Omnia

Momail ponownie jako pierwszy ogłosił obsługę najnowszych hitów firm Apple i Samsung. Usługa współpracuje z najnowszymi aparatami iPhone 3G i Samsung Omnia już w dwa dni po oficjalnym ogłoszeniu specyfikacji tych urządzeń 9 czerwca br.
„Te telefony będą się sprzedawać, jak ciepłe bułeczki. Dzięki swoim możliwościom idealnie nadają się do korzystania z mobilnej poczty elektronicznej i Momaila” – powiedział Roger Grönberg, prezes Momaila. „Stworzone przez nas rozwiązanie serwerowe umożliwia bardzo szybkie dodawanie obsługi nowych urządzeń, dzięki czemu obsługujemy ponad 80% telefonów będących obecnie w sprzedaży. Dzięki wprowadzeniu obsługi aparatów iPhone i Omnia ich użytkownicy będą mogli korzystać z najmniejszej, najlżejszej, najbardziej inteligentnej i najtańszej poczty elektronicznej na świecie”.

Mobilny email Momaila na iPhone i Omnia:

•    Łatwy w użyciu – Momaila można bardzo łatwo uruchomić bez potrzeby instalowania na telefonie czy ściągania jakiegokolwiek oprogramowania. Wszystkie ustawienia poczty i transmisji danych są automatycznie ustawiane przez Momaila.
•    Szybki i sprawny – opatentowana przez Momaila technologia MMOPE (Mobile Message Optimization & Protection Engine – Mechanizm Optymalizacji i Ochrony Mobilnych Wiadomości) optymalizuje wszystkie maile wraz z załącznikami pod kątem konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu ilość danych przesyłanych na telefon zmniejsza się nawet o 99,9%.
•    Zero tolerancji dla spamu – usługa obejmuje wykorzystanie czołowego rozwiązania ochrony antywirusowej i antyspamowej (IronPort).
•    Twój mobilny listonosz – Dzięki Momailowi wszystkie maile są udostępniane w jednej skrzynce pocztowej telefonu. Dzięki temu użytkownik ma pełną kontrolę i może łatwo zarządzać swoimi kontami pocztowymi.

Wkrótce kolejne „superkomórki”
Momail już ogłosił wsparcie dla kolejnych „superkomórek”, które dopiero trafią na rynek. Należą do nich HTC Touch Diamond, LG Secret, Nokia N96 i Sony Ericsson Xperia X1.

Momail jest bezpłatny i działa na wszystkich telefonach wyposażonych w klienta poczty elektronicznej.

www.momail.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry