Momentum Worldwide promuje Gears of War 2

Agencja marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide rozpoczęła działania związane ze wsparciem promocyjnym gry “Gears of War 2”, która wkrótce ukaże się w wersji na konsolę Xbox360 firmy Microsoft.

W ramach działań agencja przygotowała adaptację naklejek z motywem z gry, które posłużyły do zbudowania specjalnych ekspozycji na schodach w głównych przejściach podziemnych oraz na dworcach PKP. Montaż z naklejkami łączy się w obraz postaci z gry i jest opatrzony hasłem „Zanim dotrzesz na górę, będzie po tobie”. Ekspozycje pojawiły się w 12 największych miastach Polski. Akcja potrwa do 30 listopada.

Adresatami kampanii są użytkownicy gier, którzy znają realia „Gears of War”. Akcja ma na celu zaskoczyć konsumentów, przypomnieć o nowej odsłonie gry oraz ożywić dyskusje na jej temat na forach internetowych.

„Zawsze staramy się tak dobrać środki przekazu, by dotrzeć do świadomości tych konsumentów, którzy znajdują się w polu zainteresowania klienta. Nie mówiąc już o tym, że taka praca po prostu sprawia nam dużo frajdy” – powiedział Kamil Markiewicz, Senior Account Manager w dziale Field Marketing & Sales Support w Momentum Worldwide.

Agencja Momentum znana jest z niestandardowych działaniach, czego przykładem może być promocja gry „Halo 3”, podczas której na ścianach domów większych miast zawisły tablice upamiętniające heroiczną walkę 143 Spartan.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry