Money.DIRECT – nowi partnerzy, więcej produktów

Opublikowano: 28 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Serwis Finansowy Money.pl rozszerzając zakres produktów finansowych oferowanych w ramach platformy Money.DIRECT podpisał kolejne umowy z nowymi partnerami. Jako pierwszy internetowy serwis w kraju udostępniliśmy naszym użytkownikom usługi Internetowego Domu Maklerskiego (IDM S.A.). Grupę produktów bankowych wzbogaciła natomiast oferta MultiBanku.

Rachunek inwestycyjny oferowany przez IDM S.A. to system dostępu do danych on-line oraz możliwość zawierania transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przez internet. Atrakcyjne prowizje na rynku kontraktów terminowych GPW – szczególnie dla aktywnych inwestorów (daytraderów) – umożliwiają bardziej efektywne inwestowanie i w rezultacie osiąganie wyższych zysków.

Oferta MultiBanku to trzy rodzaje rachunków do klientów indywidualnych (MultiKonto jestem – dla studentów, MultiKonto ja – standardowy ROR, MultiKonto my – rachunek rodzinny) oraz konto dla przedsiębiorców (MultiKonto Bussines Class). Współpraca z MultiBankiem w zakresie pośrednictwa w sprzedaży produktów bankowych to kolejny krok w stronę oferowania szerokiej gamy produktów depozytowo-kredytowych na Money.DIRECT.

http://direct.money.pl/Idm/
http://direct.money.pl/MultiBank/

Sylwester KozakMoney.DIRECT – nowi partnerzy, więcej produktów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.