Money.pl jedynym właścicielem spółki LegalSupport i portalu e-prawnik.pl

Zakończył się proces wykupu udziałów w spółce LegalSupport. Money.pl posiada teraz 100% jej udziałów, stając się jednocześnie jedynym właścicielem portalu e-prawnik.pl.

Spółka LegalSupport jest właścicielem największego w kraju portalu prawnego e-prawnik.pl oferującego pomoc prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom.  Po okresie restrukturyzacji w 2010 roku spółka osiągnęła próg rentowności (BEP), zaś już w 2011 – dwucyfrową marżę zysku na poziomie EBITDA. – Osiągnięcie tak dobrych wyników cieszy tym bardziej, że prawo nie należy do najpopularniejszych zagadnień w Internecie. Nasz sukces to przede wszystkim zasługa pracy i wysokich kompetencji całego zespołu. Ogromny wpływ na to miała synergia z Grupą Money.pl. – mówi Aleksander Kusz, prezes Money.pl.

Portal e-prawnik.pl udziela porad prawnych w ciągu 24 godzin od zadania pytania. Serwis świadczy również usługi z zakresu sporządzania umów, wniosków, regulaminów, pozwów i innych dokumentów prawnych. E-prawnik oferuje stałą pomoc prawną małym i średnim firmom w zależności od potrzeb każdego z przedsiębiorstw. Sukces serwisu potwierdza wciąż powiększająca się liczba użytkowników – w 2011 roku średnia wyniosła ponad 1 570 000 unikalnych użytkowników miesięcznie generująca ponad 6 000 000 odsłon w ciągu miesiąca (badanie Gemius Traffic, średnia miesięczna od stycznia do listopada 2011).

E-prawnik.pl stale się rozwija, w ostatnim czasie wprowadzono Certyfikat „Przyjazny Regulamin”. Jest on przyznawany tylko tym e-sklepom, których regulaminy zostały przeanalizowane przez prawników z LegalSupport pod kątem zgodności z obowiązującymi regułami prawa. W razie niespójności regulaminy są poddawane korekcie i następnie kontrolowane raz w miesiącu.

Zespół serwisu e-prawnik.pl tworzą praktycy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Są to prawnicy aktywni zawodowo i posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu klientów, także we własnych kancelariach. Firma umożliwia również start w zawodzie studentom prawa. Z myślą o nich powstała sekcja specjalna „Akademia prawa” oraz projekt praktyk studenckich z wynagrodzeniem.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry