Money.pl podsumowuje I połowę 2007

Spółka Money.pl opublikowała wyniki finansowe za pierwszą połowę 2007 r. Spółka wypracowała 6,77 mln zł przychodu i osiągnęła zysk operacyjny w wysokości 1,19 mln zł.Zatrudnienie w Spółce przekroczyło 60 osób.
Wyniki finansowe Money.pl stale rosną wraz z rozwojem portalu i zwiększaniem jego zasięgu. Z miesięczną oglądalnością na poziomie 1,84 mln użytkowników, Money.pl zajmuje pierwsze miejsce w kategorii biznes-finanse-prawo Megapanel PBI/Gemius (maj 2007 r.). Według agregatu tematycznego PBI/Gemius, Money.pl jest w tej dziedzinie trzeci, za sekcjami biznesowymi dwóch największych portali ogólnotematycznych.

Według badań przeprowadzonych w kwietniu 2007 r. przez firmę badawczą IT Quest na panelu SMG/KRC, Money.pl jest najbardziej popularnym portalem biznesowym. Jego marka jest znana przez 25% polskich internautów.

Źródła przychodów Money.pl to reklama on-line i sprzedaż produktów finansowych. W pierwszym półroczu 2007 r. Money.pl nawiązało strategiczną współpracę w zakresie dystrybucji produktów z portalem Gazeta.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top