Mosty ekonomiczne 2011

Opublikowano: 28 lutego 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, że mosty budować warto. Okazuje się, że budowanie mostów szczególnie upodobali sobie studenci. Jest więc wiele inicjatyw podejmowanych przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej, ale żaden nie cieszy się taką popularnością jak Mosty Ekonomiczne 2011.

Mosty ekonomiczne 2011 1Podstawową ideą projektu jest wymiana doświadczeń między studentami uczelni ekonomicznych. W tym celu studenci wzajemnie odwiedzają swoje uniwersytety. Podczas tej kilkudniowej wymiany międzyuczelnianej szczęśliwcy spędzają niezapomniane chwile w jednym z dziewięciu polskich miast. Mostowicze biorą udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wykładowców, zaprzyjaźnione firmy i media a także zaproszonych gości cieszących się autorytetem na polu ekonomii i nauk pokrewnych. Równie ważna z perspektywy studenta jest szeroko pojęta oferta kulturalno-rozrywkowa i pełna integracja pomiędzy studencką bracią polskich uczelni ekonomicznych.

Tegoroczna, siódma już edycja projektu odbędzie się w dniach 6-9 marca. Pierwszy, stołeczny etap Mostów odbywa się w Warszawie, do której z każdej zaproszonej uczelni zawita grupa piętnastu studentów. W następnym etapie projektu tyle samo studentów Szkoły Głównej Handlowej wyjedzie do zaangażowanych miast i tam przeżyje niesamowite chwile podczas mostowej integracji.

Czy warto? W imieniu organizatorów zapraszamy na stronę www.mostyekonomiczne.pl i przekonanie się o tym osobiście.

Dawid ZarazińskiMosty ekonomiczne 2011

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.