Mosty ekonomiczne 2011

Nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, że mosty budować warto. Okazuje się, że budowanie mostów szczególnie upodobali sobie studenci. Jest więc wiele inicjatyw podejmowanych przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej, ale żaden nie cieszy się taką popularnością jak Mosty Ekonomiczne 2011.

Mosty ekonomiczne 2011 1Podstawową ideą projektu jest wymiana doświadczeń między studentami uczelni ekonomicznych. W tym celu studenci wzajemnie odwiedzają swoje uniwersytety. Podczas tej kilkudniowej wymiany międzyuczelnianej szczęśliwcy spędzają niezapomniane chwile w jednym z dziewięciu polskich miast. Mostowicze biorą udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wykładowców, zaprzyjaźnione firmy i media a także zaproszonych gości cieszących się autorytetem na polu ekonomii i nauk pokrewnych. Równie ważna z perspektywy studenta jest szeroko pojęta oferta kulturalno-rozrywkowa i pełna integracja pomiędzy studencką bracią polskich uczelni ekonomicznych.

Tegoroczna, siódma już edycja projektu odbędzie się w dniach 6-9 marca. Pierwszy, stołeczny etap Mostów odbywa się w Warszawie, do której z każdej zaproszonej uczelni zawita grupa piętnastu studentów. W następnym etapie projektu tyle samo studentów Szkoły Głównej Handlowej wyjedzie do zaangażowanych miast i tam przeżyje niesamowite chwile podczas mostowej integracji.

Czy warto? W imieniu organizatorów zapraszamy na stronę www.mostyekonomiczne.pl i przekonanie się o tym osobiście.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry