Motofakty.pl – nowy serwis motoryzacyjny

Opublikowano: 16 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W połowie czerwca, po miesiącu testowego działania, swoją oficjalną premierę miał nowy serwis motoryzacyjny MOTOFAKTY.PL. Serwis uruchomiła Gratka Sp. z o. o. Powstanie serwisu zostało spowodowane chęcią efektywnego przedstawienia Internautom bogatego materiału redakcyjnego dotyczącego motoryzacji, tworzonego w dziennikach regionalnych Grupy Wydawniczej Polskapresse oraz w tygodniku „Motoexpress”.

W serwisie znajdują się informacje dla osób interesujących się motoryzacją, jak również dla chcących zasięgnąć porady związanej z kupnem i użytkowaniem samochodu.

„Chcemy aby nasz nowy serwis był najpopularniejszym miejscem spotkań zarówno fanów szeroko rozumianej motoryzacji, jak i cennym źródłem porad i wskazówek związanych z kupnem nowego auta i późniejszą jego eksploatacją.” – podkreśla Artur Cichoń, wiceprezes zarządu Spółki Gratka. Motofakty.pl zawierają bieżące informacje z rynku motoryzacyjnego, bogatą bazę testów eksperckich i porównawczych, opinie użytkowników o konkretnych markach, szczegółowe dane techniczne modeli, galerie zdjęć, wiadomości ze świata rajdów samochodowych i Formuły 1.

Istotną częścią serwisu są działy poświęcone informacjom praktycznym, takim jak testy na prawo jazdy, mandaty, porady eksploatacyjne i prawne. Jest również dział poświęcony motocyklom i skuterom. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy.
Motofakty.pl to także interesująca propozycja dla osób chcących kupić nowy samochód i wahających się pomiędzy różnymi modelami różnych marek, czy też szukających dealera z ciekawą ofertą sprzedażową. Znajdą oni na serwisie wiele odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Cechą wyróżniającą serwis Motofakty.pl od innych portali motoryzacyjnych jest brak części poświęconej ogłoszeniom drobnym kupna-sprzedaży aut używanych.

Oglądalność serwisu w pierwszym, testowym miesiącu przekroczyła liczbę 770.000 odsłon stron. Liczba unikalnych użytkowników sięgnęła ponad 40.000 osób.

http://www.motofakty.pl

Sylwester KozakMotofakty.pl – nowy serwis motoryzacyjny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.