mTRANSFER – nowe możliwości

mBank wprowadził mTRANSFER – nową usługę, która umożliwia posiadaczom rachunków eKONTO, mBIZNES KONTO i izzyKONTO realizowanie szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności za zakupy dokonywane w sklepach internetowych bez podawania numeru karty płatniczej.

Od początku października, mBank oferuje swoim Klientom dokonującym zakupów za pośrednictwem Internetu dodatkową formę płatności – szybkie przelewy on-line bezpośrednio ze stron www banku.
Proces kupna za pośrednictwem mTRANSFERu w sklepie internetowym rozpoczyna się od kliknięcia na specjalnie przygotowany link, który przekieruje Klienta do części transakcyjnej mBanku. Operacja pozwoli na wykonanie przelewu z rachunku w mBanku na rachunek firmy będącej właścicielem serwisu, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek innych działań, takich jak uzupełnianie danych dotyczących numeru rachunku odbiorcy, kwoty przelewu, itp.

Wykonywanie operacji bankowych przy wykorzystaniu usługi mTRANSFER jest całkowicie bezpieczne. Hasło i identyfikator przekazywane są przez Klientów do mBanku przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, a hasła jednorazowe podawane przy zatwierdzaniu przelewu – gwarantują pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

mTRANSFER w ofercie mBanku jest już drugą usługą do płatności w Internecie po eKARCIE. Dzięki dwóm niezależnym formom transakcyjnym Klienci mogą decydować, którą wybrać: przelew z rachunku czy też przelew z karty.

Obecnie z usługi mTRANSFER można skorzystać na następujących serwisach: Helion, Interia, PayU

http://www.mbank.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top