MTV.pl, Viva-tv.pl i ComedyCentral.pl w ofercie Evolution Media Net

Opublikowano: 20 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowa umowa podpisana między Viacom International Media Networks i Evolution Media Net to możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej na stronach MTV.pl, Viva-tv.pl i ComedyCentral.pl.

Łączny zasięg tych trzech witryn wynosi ponad 400 tys. użytkowników (real users) i prawie 9 mln. odsłon (Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2011), przy czym średni czas spędzany na stronie mtv.pl to 1,5 godziny.

MTV.pl, Viva-tv.pl i ComedyCentral.pl w ofercie Evolution Media Net 1We wspólnej ofercie Viacom International Media Networks i Evolution znajdują się wszystkie standardowe formy reklamy internetowej oraz bogata propozycja z zakresu reklamy wideo. Na tych witrynach emitowanych jest ponad 3 miliony streamów wideo miesięcznie i w każdym z nich może być wyświetlana reklama. Oferta zakłada możliwość wyświetlania reklam przed emisją klipu lub odcinka serialu (tzw. pre-roll).

Viacom International Media Networks rozwija swoją ofertę reklamową w Internecie od wielu lat i obecnie jest to jedna z najciekawszych i najbogatszych propozycji tego typu na naszym rynku. Nas szczególnie cieszy możliwość współpracy w zakresie reklamy wideo, która w strategii Evolution pełni bardzo istotną rolę i której znaczenie będzie stale rosło – mówi Maciej Mincer, COE sieci Evolution.

Umowa została zawarta na zasadach wyłączności agencyjnej.

Sylwester KozakMTV.pl, Viva-tv.pl i ComedyCentral.pl w ofercie Evolution Media Net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.