Multimedia Onet.pl w neostradzie tp

Portal Onet.pl rozpoczął dziś sprzedaż neostrady tp wraz z pakietem usług multimedialnych. Osoby, które zamówią neostradę tp przez Onet.pl otrzymają dodatkowo od Onet.pl pakiet atrakcyjnych usług multimedialnych – mecze Ligi Mistrzów na żywo, transmisje TVN24, premierowe odcinki seriali TVN oraz dostęp do serwisu randkowego Sympatia.pl.
Usługa Telekomunikacji Polskiej neostrada tp oraz pakiet usług multimedialnych Onet.pl, oferowany pod nazwą OnetKonekt_neostrada, są dostępne na stronie www.konekt.onet.pl. W poszczególnych pakietach multimedialnych – zależnie od wybranej opcji usługi neostrada tp (512 KB, 1 Mb, 2 Mb, 6 Mb), internauci otrzymają dostęp do transmisji spotkań Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA, wiadomości TVN24 na żywo przez całą dobę, seriali TVN: „Twarzą w twarz” i „Kryminalni” oraz ekskluzywny dostęp do najpopularniejszego serwisu randkowego w Polsce – Sympatia.pl.

Jesteśmy przekonani, że połączenie sił Onet.pl oraz Telekomunikacji Polskiej, zapewni polskim internautom dostęp do najlepszych multimediów na rynku. Dzięki temu zamawiając neostradę tp użytkownicy otrzymają bogaty pakiet usług multimedialnych o jakości gwarantowanej przez Onet.pl i Grupę TVN – mówi Maciej Żak, Członek Zarządu Onet.pl.

Cieszę się, że dzięki współpracy z Onet.pl zyskaliśmy partnera, który oferuje naszym klientom wygodną możliwość zamówienia neostrady tp oraz bezpłatny dostęp do swoich multimedialnych serwisów i usług. Chcemy by każdy zainteresowany mógł zamówić neostradę tp bez zbędnych formalności, korzystając z takiego kanału sprzedaży, który najbardziej mu odpowiada – mówi Katarzyna Scheer, dyrektor Pionu Marketingu Internetu i Transmisji Danych Telekomunikacji Polskiej.

W serwisie OnetKonekt_neostrada znajdują się również informacje o nowościach i aktualnych promocjach, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania oraz numery telefonów do konsultantów TP i Onet.pl.

www.konekt.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top