Muzeum Humoru w Onecie

Opublikowano: 3 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Onet.pl uruchamia Muzeumhumoru.onet.pl – nowy rozrywkowy serwis internetowy, przygotowywany we współpracy z krakowską firmą Eskadrą. Jest to sieciowa wersja Żywieckiego Muzeum Humoru zwyczajowo wędrującego po Polsce.

W wakacje Internauci, którzy nie mogą zobaczyć na żywo posterunku głupich milicjantów, zjeść zupy przy muzealnym stoliku w barze mlecznym z łyżkami na łańcuchu czy zobaczyć wnętrza sklepu sprzed 20 lat z samym octem na półkach, będą mogli pośmiać się na stronach muzeum humoru w portalu Onet.pl.

Na odwiedzających muzeum czeka także konkurs: autorzy najśmieszniejszej fotografii otrzymają telewizor z kompletem najśmieszniejszych filmów, a najbardziej kusząca w letnie upały nagroda to lodówka pełna orzeźwienia, ufundowana przez głównego sponsora serwisu.

Serwis będzie reklamowany intensywną kampanią reklamową w Onet.pl. Żywieckiemu Muzeum Humoru, poza Onet.pl, patronują ponadto: Gazeta Wyborcza, Polityka, RMF FM i Polsat.

http://www.muzeumhumoru.onet.pl

Sylwester KozakMuzeum Humoru w Onecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.