myTaxi promuje się w Warszawie

myTaxi rusza z kampanią promocyjną w Warszawie. Twórcy aplikacji dla rynku usług taksówkarskich rozdawać będą vouchery na darmowe przejazdy ze współpracującymi taksówkarzami. 

Dostępną w prawie 40 miastach w pięciu krajach Europy aplikację myTaxi pobrano już ponad 1,7 mln razy. Sześć tygodni temu aplikacja oficjalnie pojawiła się w Warszawie. W najbliższym czasie mieszkańcy stolicy będą zachęcani do jej przetestowania.

Dzięki aplikacji myTaxi proces zamawiania i kontrolowania przejazdu taksówką ma być prosty i przejrzysty. Należy pobrać bezpłatną aplikację dla systemu iOS lub Android i  za pomocą kilku kliknięć zamówić kurs zgodny z wymaganiami. W myTaxi można wybrać m.in. ulubionego kierowcę, sprawdzić jego zdjęcie i numer telefonu, przyznać ocenę, jak również ustalić koszt za kilometr przejazdu czy sposób płatności. Te właśnie aspekty podkreślać ma kampania „Wszystko widzisz i jedziesz”, która rozpocznie się już dziś.

myTaxi promuje się w Warszawie 1

Podczas półtora miesiąca działań w całym mieście widoczne będą zespoły myTaxi, które wykorzystując QR kody zachęcać będą do pobrania i wypróbowania aplikacji. Dodatkowo w najważniejszych miejscach Warszawy ustawione zostaną standy z dostępem do internetu, za pomocą których przez sześć dni w tygodniu będzie można ściągnąć aplikację i otrzymać wszystkie informacje o jej obsłudze.

Od 12 do 27 października w każdy weekend przed warszawskimi klubami będzie można spotkać hostessy myTaxi wręczające vouchery upoważniające do bezpłatnego przejazdu o wartości 15 zł.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top