mytaxi rozwiązuje umowy z taksówkarzami z niskimi ocenami

Opublikowano: 30 marca 2015. Kategoria: Rynek. Tagi:

System ocen kierowców jest jednym z wyróżników mytaxi w stosunku do tradycyjnych korporacji. mytaxi, aby utrzymać jakość, zdecydowało się na rozwiązywanie umów z taksówkarzami, którzy mają średnią ocenę mniejszą niż 4,5 gwiazdki. Tylko w marcu rozwiązano ponad 30 umów.

Według danych mytaxi, na początku marca ponad 96% kierowców posiadało ocenę wyższą niż 4,5 gwiazdki, na maksymalnie 5 możliwych. Jednocześnie aż 55% z nich otrzymało ocenę powyżej 4,7 gwiazdki. Natomiast niecałe 4 proc. kierowców posiadało ocenę niższą niż 4,5 gwiazdki, co skutkowało rozwiązaniem umowy.

mytaxi

System ocen, a także wewnętrzne regulacje mytaxi dotyczące zatrudniania nowych kierowców realnie wpływają na poprawę jakości świadczonych usług na rynku taxi, jak i do poprawy wizerunku samych taksówkarzy.

Dodatkowo oceny i komentarze są co tydzień analizowane, co pozwala szybko zweryfikować stan zadowolenia użytkowników z usługi kierowcy. Taksówkarze najsłabiej oceniani w systemie są wzywani na rozmowę i weryfikację stanu samochodu. W niektórych przypadkach skutkuje to natychmiastowym zerwaniem umowy.

Sylwester Kozakmytaxi rozwiązuje umowy z taksówkarzami z niskimi ocenami

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.