Na Cinkciarz.pl niebawem przelewy, przekazy i płatności online

9 kwietnia na posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego spółka z grupy kapitałowej, do której należy Cinkciarz.pl, otrzymała licencją Instytucji Płatniczej i jako międzynarodowy dostawca usług finansowych online wejdzie na rynek przekazów pieniężnych, przelewów i płatności.

Dzięki tej licencji za pośrednictwem portalu Cinkciarz.pl będzie można zlecać przekazy pieniężne i płatności na całym świecie.

Piotr Kiciński
Piotr Kiciński

Zostaliśmy licencjonowanym, międzynarodowym dostawcą usług płatniczych online. Jesteśmy przekonani, że zwiększy to zaufanie do naszego serwisu. Zrealizujemy ten projekt z korzyścią dla całej grupy kapitałowej oraz klientów. Zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na wszystkie kraje świata – powiedział Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Równocześnie spółka przymierza się do wejścia w sektor płatności internetowych i rozliczać płatności w różnych walutach.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry