Na mojaulica.pl dzwonią przez FreecoNet

Usługodawca telefonii internetowej FreecoNet SA nawiązał współpracę z portalem mojaulica.pl, zajmującym się wyszukiwaniem najlepszych lokalizacji pod zakup nieruchomości. Celem wspólnego przedsięwzięcia w początkowej fazie będzie promowanie i rozpowszechnianie przez portal najnowszej usługi FreecoNet – „Zestaw połączenie”.

„Zestaw połączenie” to usługa, która inicjuje połączenie telefoniczne między dwiema stronami poprzez www. Jest szczególnie użyteczna  w przypadku firm – może np. znacznie ułatwiać kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami. Schemat jej działania jest bardzo prosty. Osoba, która chce rozmawiać np. z konsultantem danej firmy, wprowadza własny numer telefonu w specjalnie przygotowanym i oznaczonym miejscu na stronie internetowej firmy. Następnie użytkownik wybiera opcję „Zadzwoń”. W tym momencie usługa inicjuje połączenie z firmą – najpierw dzwoni telefon u klienta, a następnie łączy rozmowę z firmowym telefonem.

Takie właśnie rozwiązanie zaoferował swoim ogłoszeniodawcom portal www.mojaulica.pl, który pomaga w wyszukiwaniu najlepszych lokalizacji pod zakup lub wynajem nieruchomości (np. mieszkań, biur). Osoby zainteresowane danym lokalem mogą szybko skontaktować się telefonicznie z agencją nieruchomości, jeśli firma ta w ramach mojaulica.pl korzysta z usługi „Zestaw połączenie”. Wystarczy jedynie przy wybranym ogłoszeniu wpisać własny numer telefonu i odebrać zainicjowaną rozmowę telefoniczną. To duże ułatwienie dla potencjalnych klientów, którzy nie tracą czasu na wyszukiwanie numeru kontaktowego i – co najważniejsze – nie płacą za połączenie telefoniczne. Finansowanie usługi leży po stronie firm, które zdecydują się skorzystać z „Zestaw połączenie”.

www.mojaulica.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top