Na wakacje z HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL

Sezon urlopowy właśnie startuje, a wraz z nim rusza nowy serwis internetowy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL przygotowany przez HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL. W serwisie użytkownicy znajdą informacje o hotelach, rekomendacje i opinie  internautów oraz ranking hoteli.

Obecnie w serwisie znajduje się ponad 3 miliony komentarzy wystawionych przez blisko milion turystów, którzy podzielili się swoimi uwagami na temat hoteli zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dla tych, którzy chcą mieć pewność, że wybrany hotel w 100 procentach będzie odpowiadał ich oczekiwaniom, stworzono galerię zdjęć.

Aby ułatwić wyszukanie odpowiedniego hotelu, serwisy WPROST24.PL oraz HOLIDAYCHECK.PL stworzyły również ranking najlepszych ośrodków. To internauci decydują o miejscach poszczególnych placówek w tym zestawieniu. To oni zdecydują również, który ośrodek finalnie zdobędzie tytuł Hotelu Roku HolidayCheck.pl i WPROST24.pl.

“Hotele są oceniane i rangowane w czterech głównych kategoriach w zależności od położenia geograficznego: Polska, blisko Polski – do 3 godzin lotu, dalej – do 6 godzin lotu oraz egzotycznie – powyżej 6 godzin lotu. Ranking będzie prowadzony przez cały sezon wakacyjny.”
– mówi Anna Zielińska, Dyrektor Marketingu i Pr HolidayCheck.pl

W serwisie nie zabrakło także cennych informacji o charakterze poradnikowym. Użytkownicy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL dowiedzą się z niego m.in. które polskie plaże nie zostały zanieczyszczone podczas powodzi oraz w jaki sposób uchronić siebie i swoją rodzinę przed chorobami tropikalnymi. Ponadto internauci znajdą tam artykuły o miejscach wartych odwiedzenia.

Serwis HOLIDAYCHECK.WPROST.PL bazuje na doświadczeniu zdobytym przez zespół HolidayCheck AG, który prowadzi jeden z największych niemieckojęzycznych portali opiniotwórczych poświęconych urlopom i podróżom.

Holidaycheck.wprost.pl to kolejny serwis internetowy w portfolio  AWR Wprost. Do tej pory w sieci pojawiły się serwisy: Wprost24.pl, Gover.pl, Pitbul.pl, InfoTuba.pl, Ludzie.wprost.pl, Praca.wprost.pl, Blogbox.com.pl, WiK.com.pl i Megastore.wprost.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry